Deerdejaars (plus) Weekend – 2022

Hét FUN-eral van de Eeuw!

VSPA, Machiavelli en Mercurius werken samen om een feest te organiseren dat je niet wilt missen!

Dus kom op 2 november in je beste Halloween outfit naar de Chicago Social Club om te feesten of te vergaan!

Koop je tickets hier, via onze partner website.

Early bird tickets kosten €9,- en eindigen dinsdag. Wees er snel bij want er zijn maar een beperkt aantal beschikbaar. Als ze op zijn, begint de normale kaartverkoop voor €13,- per kaartje.

Spannend om je daar te zien!

 

City Trip, Brugge ’22

Al een tijdje niet op city trip geweest, of behoefte aan het ontmoeten van nieuwe mensen terwijl je een nieuwe stad ontdekt? Dan is dit jouw kans om mee te gaan met de jaarlijkse city trip van de VSPA , met dit jaar Brugge als bestemming! In het weekend zul je de straatjes van Brugge verkennen, Belgische chocolade eten en dit alles natuurlijk onder het genot van Belgische biertjes, samen met een groep van 38 andere studenten!
De city trip zal plaatsnemen in het weekend van 28 tot 30 oktober!
We vertrekken vanaf IWO, na het tentamen van de eerstejaars, wat betekent dat we om 22:30 zullen vertrekken.
In het weekend verblijven we met z’n allen in een gezellig hostel in Brugge. Op zaterdag gaan we naar een zeer smakelijk museum :) Daarna gaan we de stad verkennen op basis van een city tour, die gegeven zal worden door onze eigen commissie! ’s Avonds zullen we met z’n allen avondeten, waarna we de rest van de avond zullen bar hoppen. Op zondag zijn er verscheidene optionele activiteiten waar jullie aan mee mogen, maar niet hoeven doen. Die dag kun je dus helemaal naar eigen wens invullen.
Over het algemeen dus een super gezellig weekend, wij hebben er heel veel zin in!
Als je een ticket haalt, zal er op donderdag 20 oktober een grote meeting zijn met alle studenten die mee gaan, van 18 – 19 uur ’s avonds.
We hopen jullie daar te zien!
Groetjes <3,
De City Trip Commissie